MadMax opasek kožený MFB999

kožené

• , zakúpené v Fitham.sk

• Kvalita
  • , zakúpené v SPORTAKTIV.sk

• kvalitné vyhotovenie, spracovanie, nikde som nenašiel žiadne nadpájanie kože.
    • D krúžok na upevnenie závažia
    • sa budem aj hanbiť navliecť ho na môj homerovský pupok

Som spokojný a to ja hocičo nepochválim.
    ani neuvažujte nad niečim lacnejším. Pred tým som kúpil som opasok za 20 E a ten je oproti tomuto úplný grc.

Materiál
kožené

Naozaj honosný opasok so žltým nápisom MADMAX je určený pre skutočných bojovníkov, ktorí trávia každú voľnú chvíľu v posilňovni a idú do toho naplno. Opasok je 100 % zárukou ochrany chrbta počas silového tréningu a pohodlného cvičenia a vďaka použitým kvalitným materiálom sa naň môžete dokonale spoľahnúť.

Podrobný opis jadro opasku bolo vyrobené z kvalitnej kože s hrúbkou 6 mm a vonkajšia strana je potiahnutá anilínovou kožou vonkajšia vrstva opasku, ako aj všetky kovania, je vyrobená z mosadze a vďaka oprave "starého vzhľadu" vyzerá naozaj luxusne

Pás má maximálnu šírku 4,5" v zadnej časti, smerom k bokom sa zužuje na 2,5" a na bruchu na 3,5". špeciálne tvarovanie je presne prispôsobené anatómii ľudského trupu a poskytuje telu nielen spoľahlivé spevnenie, ale aj úplnú voľnosť pohybu predná časť pásu je vybavená krúžkom v tvare D, na ktorý možno zavesiť závažia opasok sa zapína na dva mosadzné cvočky a 6 mm hrubý celokožený opasok s poťahom z anilínovej kože otvory, do ktorých sa vkladajú tŕne, sú vybavené mosadzným kovaním - to zabraňuje vytrhnutiu alebo vytlačeniu otvorov

Na zachytenie voľného konca uzatváracieho remienka je opasok vybavený 1" hrubou celokoženou slučkou.

Tabuľka veľkostí

Do týždňa • Viac variantov2,99 €97 % • 7 225 recenziíĎalšie informácie

• , zakúpené v Fitham.sk

• Kvalita
  • , zakúpené v SPORTAKTIV.sk

• kvalitné vyhotovenie, spracovanie, nikde som nenašiel žiadne nadpájanie kože.
    • D krúžok na upevnenie závažia
    • sa budem aj hanbiť navliecť ho na môj homerovský pupok

Som spokojný a to ja hocičo nepochválim.